| SergiuPhPsV a întrebat:

Ajutor!
Am un pc caruia i-am schimbat windows-ul recent.
A mers bine, dar dupa ce i-am dat un restart la pc nu a mai mers sa intru nicaieri. Imi tot apare eroare
"Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropiate permissions to access the item."
Ce trebuie sa fac, ajutor! dau 10 funde

3 răspunsuri:
| marian5888 a răspuns:

Mai reinstaleaza-l o data dar cu alt windows

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Banuiesc ca ai incercat windows 8. e dificil cu windows 8 nu prea sunt toate variantele bune daca vrei sa ramai la windows 8 incearca versiunea 8.1 pro

daca nu ai windows8 si ai eroarea asta schimba versiunea lui

| MateiSebastian a răspuns:

Reinstalează Windows-ul fără să îl updatezi apoi activează-l cu un activator bun și nu ar trebui să ai probleme cu licența.
Când îl instalezi, deconectează pc-ul de la internet.