| EnglishMan97 a întrebat:

Salut tuturor!
Am o problema cu pc-ul,cand vreau sa intru pe internet,in jocuri,sau pe orice program,nu merge imi apare o eroare :
"Windows cannot access the specified device, path or file.You may not have the appropiate permissions to access the item."
stiti care este cauza si ce ar trebui sa fac ca sa revina la normal?

Funda!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt mai multe cauze care iti dau un asemenea mesaj. Du-te aici si f-a verificarile respective:
http://support.microsoft.com/kb/2669244

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi!

| alexealexandru55 a răspuns:

Asta inseamna"Windows nu poate accesa determinate de dispozitiv, cale sau file.Tu nu aveți permisiunile standardele necesare pentru a accesa elementul. In cazul acesta inseamna ca e o problema de conexiune la internet! Iti racomand sa suni un specialist deoarece si eu am patit la fel, am sunat si apoi i-a zis tatalui meu ce trebuie sa faca si a mers. Deci cauza este: e o problema cu conexiunea la internet si ar trebui sa suni un specialist ca sa iti spuna ce sa faci!