| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR E URGENT! CONTUL MEU DE INSTAGRAM A PATIT CEVA SI NU STIU CE! Am postat ceva acum vreo 10 minute si acum contul nu mai functioneaza! Aveam 4 conturi, 3 dintre ele sunt pa! Ce fac? Nu au fost sterse doar ca nu mai merg si imi vine sa plang pentru tot ce am muncit si facut! Este un cont de arta @vulpisha la care tin foarte mult. Imi da erori peste erori, cand intru in aplicatie imi da "couldnt refresh feed" si nu mai pot face nimic! Nu tu schimba parola, nu tu nu! Tremur si vreau sa stiu care e problema! Am primit ban sau ceva? Cum scap de problema? Prietenii imi pot vedea contul dar eu nu mai vad nimic in afara de imaginea de profil!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Oh, și când spunea cineva "nu te atașa de internet, dependeța te va doborî", voi unde erați?
Probabil serverele sunt de vină, mai așteaptă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.dcnews.ro/......11331.html
Valabil și aici.