| MihaelaMiha1234567890 a întrebat:

De mai bine de 24 de ore am întâmpinat o problema la accesarea contului pe Instagram.
Imi da o eroare : Te rugam sa astepti cateva minute inainte de a încerca din nou
In condițiile in care am schimbat parola de vreo 3 ori pentru a fi sigura ca nu mi-a spart o cineva.
Am dezinstalat aplicatia de cel putin 2 ori.
Tin sa Menționez ca inainte de asta intrasem pe contul secundar apoi pe cel principal, nu la scurt timp m-a dat afara din aplicație si apăruse acesta eroare.
A mai patit cineva altfel de problema?
Pentru ca eu una nu stiu ce sa mai fac.

2 răspunsuri:
| Nicholas123Nicholas123Nicholas123 a răspuns:

Salut. Ai rezolvat problema?