| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Sa modificat rezolutia si calitatea la winodws( am winsows 10 pro )

Si in coltu ecranului spunea un avertisment de "activation windows 10"

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu mai ai licenta pentru windows. Probabil ai avut o varianta trial. Ai nevoie de un cod de activare.

| darkhell217 a răspuns:

Ti-a expirat, ai nevoie sa activezi windows-ul

| Noone09 a răspuns:

Pai intre un windows care trebuie activat si unu activat nu e nici o diferență doar daca esti progamator is mici diferențe in rest nimic nu are nici o treaba cu resolutia acranului probabil ai umblat tu in control panel fara sa iti dai seama sper ca te am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Noone09):

Mercii insa. unde pot gasi sa il activez?

| Noone09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la un service dar e 50 lei