| DianusIoana a întrebat:

Ajutor ..sunt disperata ..am intrat pe calculator sa ma uit la niste poze ..am cautat pozele peste tot si nu le-am gasit si nici macar nu am umblat ca sa le sterg din greseala. ..Am intrat peste tot ca sa le caut iar in Recycle Bin nu sunt! Ce s-a intamplat? Ce sa fac? Imi trebuie urgent!

4 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Incerca din nou, cu calm, eventual inchide calculatorul, reporneste-l si verifica din nou le gasesti, cauta si in descarcari si peste tot.

| NakGeorge a răspuns:

Esti singura persoana care foloseste calculatorul? Daca da, iti amintesti sa le fi sters vreodata si apoi sa fi golit Recycle Bin? Sau poate folosesti nu stiu ce programe de curatate ale calculatorului care sterge automat fisierele inactive?

Daca le-ai sters si mai apoi ai golit Recycle, incearca http://www.kvisoft.com/......e-bin.html

Daca mai foloseste altcineva calculatorul, vorbeste si cu el si vedeti ce si cum. Si eu am patit acelasi lucru cu niste poze ale mele si nu le-am mai gasit nici pana azi. Sper totusi tu sa ti le gasesti. Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se evapora, cineva le-a sters daca nu mai sunt unde stii tu ca le ai salvat, asta daca le ai salvat corect

| GdX a răspuns:

Esti cam mica sa fii disperata. Daca mai foloseste cineva calculatorul este posibil sa ti le fi sters, daca nu, tu ai uitat unde le-ai pus.