| lolo23 a întrebat:

Heiii big grin dau fundita

am dat din greseala sa sterg un folder cu poze si am dat cancel pentru. a opri stergerea lor...
si acum nu mai am pozele. nu sunt in recycle bin waiting

ce s-a intamplat cu ele? le mai pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Pai, s-au sters. Va trebui sa folosesti un program de tipul Undelete, Recover Files sau ceva asemanator.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca stii cum se numea folderul cauta-l in START->RUN->scrie numele folderului! Vezi daca este aici!

| 2nEe1 a răspuns:

Poti sa le gasesti la unistalarea programelor de pe pc
big grin

| sorin78 a răspuns:

Da se poate recupera pozele de pe hdd dar iti trebuie un program de recuperat poze sterse de pe hdd descarca acest program de aici si instaleazal si poti sa recuperezi pozele. http://mytopfiles.com/programs/file/rcsetup138/371455.htm. ok