| totulpentrudans a întrebat:

Ajutor TPU am un stik de 64 de gb de la un prieten pe care am GS:GO si cand in bag in portul USB si cand intru in my computer imi arata ca stik-ul are o byti da el e de 64 gb si zice ca stik-ul nu e formatat si imi arata sa-l formatez.
Ce sa fac ajutati-ma

1 răspuns:
| Gogoasa24 a răspuns:

Trebuie sa formatezi stick-ul, oricum chiar daca ai cs:go el nu o sa functioneze doar daca ai jocul cumparat pe steam. Daca ai cs go piratat il poti lua de pe internet.