| Dior_Samyrrică_1997 a întrebat:

deci. de ce cand vreau sa intru in stik de memorie imi zice ca trebuie sa il formatez si eu nu vreau pentru ca am multe pozee pot sa fac cv ca sa iau pozele inapoi

3 răspunsuri:
| TommyLynn a răspuns:

Incearca sa folosesti Recuva pentru a-ti recupera datele. --> http://www.piriform.com/recuva/download/standard

| Dior_Samyrrică_1997 explică (pentru TommyLynn):

Tommy dai si tu add la : samirika_dior_1. te rog eww

| CreT99 a răspuns:

Asta inseamna ca ai virusi pe el si nu cred ca iti poti salva pozele dar poti sa cauti pe cineva care se pricepe si poate te ajuta.