| anonim_4396 a întrebat:

Allview A4ALL sau E-Boda Sunny V35?
Ambele sunt la preturi accesbilie dar nu ma pot hotari pe care sa-l achizitionez.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Categoric Allview A4ALL, este mai bun din toate punctele de vedere!

3 răspunsuri:
| Diana8202 a răspuns:

Nu iti recomand Allview, indifferent de model.Toate merg foarte greu, uneori nu se deschid, se blocheaza, nu se incarca.

| ALeXuTzU23 a răspuns:

Eu as alege clar E-Boda Sunny V35 pentru ca are si procesorul si RAM-ul mai mare si are android v.4.2 fata de 2.3.6 al tel celalalt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E-BODA sunny V35 e chiar mai bun decat multe la ce configuratie are, am vazut aparatul la un magazin si se misca bine.