| yoboss97_5553 a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Allview A4 You sau E-Boda Sunny v38s?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E-Boda Sunny v38s

| Mihai1810 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mai strangi vreo 170 lei si sa iti cumperi un LG l40 e mai bun decat ambele telefoane. chipsetul snapdragon 200 e mai bun decat mediatek-ul existent pe ambele telefoane, iar gpu addreno 302 este mai bun este mai bun si decat mali 400 si decat mali 400mp care sunt vechi si nu suporta jocuri si au lag. nu iti lua telefoane Allview si Huawei si nici firme aparute peste noapte gen eboda, vonino, goclever, yezz, etc. ser ca te-am ajutat. o zi buna sa ai.

| StalkerSoul a răspuns:

Mhm,. diferente foarte mici intre ele, aproape inexistente, E-Boda Sunny v38s este putin mai bun.

| AnimatedSignature a răspuns:

Nici unul nu prea sunt serioși, caută un LG, un Alcatel, un Vodafone...

| Mirceaeliade a răspuns:

Allview a4 you ar fi de preferat din cauza calitati http://bit.ly/1uLQEpF

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mirceaeliade):

Si care e calitatea? jalnica?

| Mirceaeliade a răspuns (pentru Mihai1810):

Copil copac ce sa ceri. Era vorba intre alea doua nu vezi ca omu nu are bani? Esti disperat dupa LG si Sony. Aruncate in cap ca stiu ca salivezi la ele si nu ai bani sa iti cumperi si tu un Lg sau Xperia. Losere

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mirceaeliade):

De unde sti tu ca nu are bani nu e taran ca tine care a descoperit TPU de 3 zile si vi sa dezinformezi lumea. @yoboss97_5553 poate sa isi ia ce telefon doreste dar eu i-am spus ca nici Allview nici eboda nu sunt bune si ca ar fi mai bine sa-si ia o marca consacrata pentru a nu avea probleme. si fraiere de unde stiu tu daca am sau nu bani, parintii mei catiga intr-un an cat nu castiga ai tai intr-o viata.

| cosminprepelita a răspuns:

Allview a4 you