| freesoul a întrebat:

Am 1 abonament la cosmote, si el expira in aprilie, as vrea sa-mi schimb acum abonamentul ca sa-mi i-au un telefon care este acum la oferta tot la cosmote ...nu stiu cum sa fac sa-mi i-au telefonul ala cat este la oferta...

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

DIn cate stiu, contractul la prezentul abonament pe care il ai nu il poti rezilia dar daca ti-l doresti foarte mult iti poti face alt abonament. Si eu sunt in aceeasi situatie si o sa imi fac alt abonament dar il continui si pe acesta inca cateva luni pana se termina.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu, imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala cu touch screen>?! il am eu!
big grin l'am luat la oferta acum ceva timp. acum 1 luna cred
Mi s-a terminat un abonament si mi-am facut cu 6 euro. tyelu l 3 mil 500.
Ca daca il vrei la 1 leu. abonamentu e 12 euro!happy scump tare. sau la 10 euro la 80 lei sau la 8 euro la 150 ron!
DAca ai avut abonament cu optiune sa stii ca ai ceva bonusuri!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tel
?