| ceimiplace a întrebat:

Am achizitionat recent un telefon samsung galaxy s2 de la orage, am primit cartela cu internet, pana aici e bine; il am de 3-4 zile, dar ieri am pus o alta cartela de oranje ca sa imi iau unele numere de pe ea.Cand bag inapoi cartela initiala, internetul o inceput sa mearga mai greu.De ce? Internet am, dar merge mai greu decat inainte sa fi bagat cealalta cartela.Sa fie asta cauza? Sa fie din cauza frigului de afara care se pune cu semnalul? Am upgradat android-ul la 2.3.6 si tot la fel merge internetul. O propunere?

1 răspuns:
| Blagandrey a răspuns:

Salut! Singura propunere ar fi sa mergi la un centru specializat Orange sa vezi ce s-a intamplat, te vor lamurii domnii imediat.