| Cilibia_Octavian_1995 a întrebat:

Am activat un mhotspot de pe telefon, pentru a avea net pe laptop.Laptopul vede reteaua dar cand sa ma conetez imi spune,, The settings saved on this computer for the network do not match the requirements of the network". Unde sa intru si ce sa fac? (am incercat de pe tableta si pe tableta a mers perfect)

1 răspuns:
| GeorgeHilgard a răspuns:

Pt. telefon ai nevoie de etea speciala.Intri pe Panoul de Control-Conexiuni si vezi ca ai e acolo pe undeva,, Creaza retea noua''. Acolo treci dispozitivul si gata. Daca nu, atunci telefonul are onfigurari in ITS, o problema din fabricatie care se intalneste la 60% din dispozitive.Nu se poate rapara atunci.