| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Am antivirusul Avast! si as vrea sa stiu ce inseamna Move To Chest? Adica mutare in carantina sau? Mi-a gasit 6 virusi la o scanare si am dat move to chest... Va rog help happy! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cata_8193 a răspuns:

Mai nu iti face griji. avand avast iti pot spune ca este un antivirus foarte bun care isi face foarte bine treaba.move to chest ar insemna sa i-a virusul de acolo si sa il baga in cos, in carantina, sa il arunce(oricum ai scapat de virusi.nu iti face griji).aa si mai mult avast e bun deoarece daca e un site virusat nu te lasa sa intrii pe siteul respectiv ca sa nu iti virusezi calculatorul. aa si mai face si scanari inainte de a se pornii windowsul(adica inainte sa iti apara pe ecran,, welcome"). Sper ca te'am ajutat. Fundaa?

3 răspunsuri:
| ChivuDanut a răspuns:

Este un dosar separat de sistemul de operare in care se stocheaza virusii.
Sper ca te-am ajutat.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Buna eu stiu ca inseamna mutare la piepthappy

| anonimgl a răspuns:

Move to chest inseamna sa ii muti in carantina.Cel mai bine e sa ii stergi, dai delete si apply.