| Th3GreeNDolaR a întrebat:

Sal TPU am o problema la laptop ibm t40 azi am dat o scanare la boot are cu avast free antivirus si mi a gasit 81 de virusi apoi am dat la mutare in carantina (virusii fiind in windows) apoi am deschis si nu imi mai merge sa du click pe nimic de pe dekstop dau in gol cum ar veni am dat restart si nimic. Dau funda. Si mai am o problema cum instalez driverele la ibm t40 vreau sa il resetez daca nu pot sa ii fac nimic. Funda va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Format all drive si install windows driverele le pui cu drpsu cauti pe net si descarci programul

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Inca o dovada in plus pentru cat de "bun" e Avast-ul! Driverele le iei de la producator, adica de la IBM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusii fac circ pe acolo. Reinstaleaza windows-ul la restart.Bagi cd-ul cu windows si apoi retartezi laptopul.La repornire cand iti zice,, boot atappi from cd,, apesi tasta space si instalezi.Ah, sa reformatezi partitia C si sa instalezi windows-ul pe el. Daca nu stii sa reinstalezi la restart, cheama pe cineva.