| Username69 a întrebat:

Am avut telefonul rootat si am scos rootul si nu imi merge Youtube si magazin play... Puteti sa ma ajutati sa le fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Reset factory ai incercat?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam greu. Din cate stiu nu mai poti reveni la setarile dinainte de root.

| Username69 explică (pentru darrio2007):

Pai cat a fost rootat a mers si Youtube-ul si magazin play timp de 5 zile si a 6a nu au mai mers si am scos rootul dar nu cred ca era de la el

| VladyXR a răspuns (pentru Username69):

Nu trebuie sa scoti "rootul la telefon" il lasi asa cum este, fa root din nou si vezi ca functioneaza.