| anamariah a întrebat:

Am avut un winamp cu ajutorul caruia puteam asculta posturile de radio si multe alte chestii, dar mi-am reinstalat windowsu-l si l-am pierdut...imi poate spune cineva niste site-uri de pe care l-as putea downloada? precizez ca avea in dreapta cv de genu':shout cast radio, shout cast tv...mersi*

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

Www.winamp.com - unicul winamp

2 răspunsuri:
| anamariah explică:

Ms mult! asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa folosesti Winamp-ul Clasic ca e destul de bun, eu numai le el ascult radio si am foarte multe posturi