| mariusbymedia a întrebat:

Cum pot sa bag posturile de radio pe site-ul meu ex. sa dai clik pe zu si sa intre in Winamp si sa inceapa sa cante te rog spune-mi daca sti

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un user care are asa ceva, cred ca bro, intreaba-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre si atit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut sa imi bag un radio dar nu stiu cum poti sa ma ajuti tu te rog mult e prima uara can unblu cun calculator te rog mult astept um rasp

| arhanghelu a răspuns:

Hai ca te ajut eu... daca ai facut radio cu shoutcast spre exemplu,o sa ai ip, port, iar la sfarsit o sa fie terminatia/listen.pls.deci ascultatorul baga in winamp (ex) 26.168.45.23:8000/listen.pls...ce trebuie sa faci tu:pe site, atasezi la o poza linkul cu terminatia "pls". asta e tot

| sergiuser a răspuns:

Ma poti ajuta si pe mine cu aia? id meu ii ser_rapid... mersi