| anonim_4396 a întrebat:

Am conectat laptopu prin hdmi la un tv da vreau sa inchid clapeta laptopului fara sa se stinga imaginea dupa tv, cum pot face?

2 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Nu poti face asta. Daca inchizi clapeta iti intra laptopul in stand by. Poti doar sa muti imaginea sa se vada doar pe tv, iar ecranul laptop sa fie negru.Iar asta poti face in Control Panel.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu poti inchide clapeta. Cand inchizi clapeta laptop-ul intra automat in sleep. Vezi ca ai niste setari... nu am idee ce windows folosesti dar la toate le gasesti in setari. Cauta pe google "windows x project hdmi" x = versiunea windows-ului. Si sa fie bifat "second screen only"