| prafdestelutze a întrebat:

Am cumparat o telecomanda universala 8 in 1 hama si nu stiu sa o setez. vreau sa o setez pentru un decodor kaon cu codul 1147. dar nu stiu cum. va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Incearca in pliantul care l-ai primit cu codurile si introdu mai multe coduri pentru decoder.
Incearcale pe toate.
va merge unu sigurat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o mare rugaminte: Poate sa-mi transmita cineva o lista de coduri pentru telecomanda HAMA? Am pierdut cutia cu codurile. Multumesc anticipat. Andrei

| Covaci_Ghita_1980 a răspuns:

Nu ztiu