| valentinho a întrebat:

Urgenttt! dau fundita. Am un televizor shov si nu mai merge fara telecomanda stiti un buton sau ceva de unde sa-l aprind.Sau daca nu am cumparat o telecomanda universala si nu stiu codul si cum sa o manevrez.Va? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Hhmmm e un buton din care poti conecta\deconecta tvul de la curent. E in fata tlevizoruluii (pe el). eu cand apa pe el se deschide tv. iar apoi din celelalte butoane schimb volumul\programul.

Bafta, Funda :->