| loredana95 a întrebat:

Am cumparat recent(acum o saptamana) un laptop cu urmatoarele caracteristici Procesor Tip procesor: Intel® Pentium® Dual Core Tehnologie procesor: 32 nm Model procesor: B960 Frecventa procesor: 2200 MHz Cache: 2048 KB Producator procesor: Intel Display Caracteristici speciale display: Glare Diagonala: 15. 6 inch Rezolutie: 1366 x 768 Tehnologie display: LCD LED Memorie Capacitate memorie: 2 GB Tip memorie: DDR3 Frecventa: 1333 MHz Hard Disk Capacitate Hard Disk: 500 GB Viteza de rotatie: 5400 rpm Tip Hard Disk: SATA Placa Video Tip memorie video: Integrata Seria: Intel HD Graphics Producator chipset video: Intel merge bine dar problema e ca nu se inchide. daca ii dau inchidere se restarteaza automat.am incercat si cu alte tipuri de windows(initial avea windows 7) si aceeasi problema.nu stiu cum sa il opresc! ster ca ma poate ajuta cineva

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca e luat recent du-te cu el la service deoarece e posibilsa fi venit cu aceasta problema din fabrica si e pacat de garantie sa nu o folosesti.big grinlaughing

| loredana95 explică (pentru Niiiicu):

Stiu.tocmai asta e problema. l-am comandat online de pe un site serios si nu prea as vrea sa-l returnez sau sa-l tin in garantie. e pacat de el