| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un procesor Intel Pentium 4 de 3, 06 GHz, Cache Level 2 1MB, cu 50 lei + 10 lei transportul. Trebuie sa ajunga Luni. S-a meritat 60 lei pe acel procesor?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Da, uite aici are HT ( deci are un proceosr fizic si 2 procesoare logice). everestul dar si task managerul ti-l va vedea cu 2 nuclee:) e bun merita 60 RON, afacere buna! http://www.cpu-world.com/......066E).html

3 răspunsuri:
| Jesye a răspuns:

laughing.de unde l'ai luat cu 50de lei? depinde la ce intentionezi sa'l folosesti

| florin1979 a răspuns:

Daca are si HT este foarte bun! am eu asa ceva, dar de 3, 00Ghz, cu HT si pot juca si jocurile ce cer dual core sau core 2 duo! la detalii minime, dar merghappy

| DrA a răspuns:

Eu zic ca merita... eu am dat pe unul de 1, 7 GHz 35 ron.