| Alexis7591 a întrebat:

Am cumparat un router Mercursys AC12G si vreau sa il conectez prin routerul pe care il am de la Digi, dar nu stiu cum sa procedez. Am sunat la ei si mi-au facut ceva bridge mode dar mai multe detalii nu mi-au dat.Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

Poftim ai aici un tutorial cu cele doua modalitati de configurare: https://www.wikihow.com/Connect-Two-Routers

2 răspunsuri:
| Alexis7591 explică:

Din păcate nu cunosc limba engleză și nu am înțeles nimic. Deci nu prea mă ajută. Dar oricum îți mulțumesc.

| AlexMh a răspuns (pentru Alexis7591):

Deschizi cu chrome, click dreapta oriunde pe fereastra si apasa "Translate to Romanian", si o sa iti traduca toata pagina, sau foloseste google translate si iti copiezi pasaje... Hai sa ne descurcam si noi in 2020. Cu placere!