| Capitanu_Teodor_2002 a întrebat:

Am cumparat un steam gift cu csgo pentru asia și nu pot sa îl folosesc. Am încercat sa îl vând pe g2a dar mi-au zis ca nu pot sa vând un steam gift pe g2a. Nu știți vreun site care pot vinde steam gift sau măcar sa îl bag intr-un site cu pariuri cu skinuri de csgo sa îmi scot măcar skinuri de pe urma steam gift-ului? Va rog frumos ajutati-mă!

1 răspuns:
| AlecuAlex a răspuns:

Cs go longue poti sa il vinzi daca gasesti cui sa poti sa iti ei un program de pe net sa iti modifici adresa cu una de pe asia si sa activezi jocul.