| Crouky a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-am cumparat CSGO de pe un site si a fost gift. A fost ok, gift-ul a fost valabil, dar nu stiu de ce nu am market-ul deblocat. Mi-a spus cineva ca trebuie sa bag macar 1 leu in steam wallet. Am fost la un aparat qiwi si am bagat 2 lei dar totusi nu mi-a deblocat marketul. Imi poate spune cineva cand mi-l va debloca? Multumesc anticipat, dau funda!

1 răspuns:
| cezarultau a răspuns:

Trebuie sa-ti securizezi contul steam cu o adresa de mail. Intra in steam la setari si vezi acolo zice ceva de securizare Guard... pune o adresa mail. validation pai confirma.bafta.