| Banhana a întrebat:

Am cumparat un televizos LSD Akai si nu pot scoate dunga de sus în care apar toate 'chestiile' pe care le conține, daca apas pe orice buton dispare pentru cateva secunde apoi reapare.Multumesc!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Televizorul are un model si o serie. Daca ni le spui, am putea gasi solutii impreuna. Pentru documentare, e nevoie de mai multe detalii despre dispozitivul tau.

| crytical a răspuns:

Vezi prin setari la display poate gasesti ceva.

| Korrawi a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa zici LCD, LSD e un drog. Totusi, daca ai televizor cu LSD vezi sa nu vina astia de la anti-drog pe la tine.
Vezi sa nu fie vreun buton apasat tot timpul, ce zici tu banuiesc ca e OSD (meniul TV-ului). O poza poate ajuta mai mult sa ne dam seama de problema.