| JMKANONIM a întrebat:

Am dat comanda de un produs pe eMAG, iar data estimata de livrare este 18 noiembrie (azi)-19 noiembrie (duminica,maine). Cand se va livra comanda,daca acolo zice ca este comanda plasata,dar nu zice ca este in depozitul curierului,sau pe drum,sau ca este predata curierului. Plz, raspuns rapid. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Matei_Matei_2003 a răspuns:

Vine Luni cel mai probabil. Sunt foarte încărcați de Black Friday.

| Violleta2022 a răspuns:

Comanda se livreaza cand are timp soferul sa o aduca: vineri sau sambata. Daca nu lucreaza sambata, va veni luni.
In orice caz, estimarea vanzatorului este doar estimativa, pentru ca, curierul are programul lui si ajunge cand poate.