| sajucy a întrebat:

Salut, am o intreare, daca comand un produs de pe eMAG si data estimata de livrare este depasita si nu se mai actualizeaza, ce se intampla se mai trimite comanda?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

O vor trimite. Acum oricum sunt aglomerati cu sarbatorile astea, toata lumea cumpara, black friday...nu stiu cati ani de eMag..si cam depasesc termenul de livrare. Daca ai si alte nelamuriri, ii poti suna happy

1 răspuns:
| asmodeus10 a răspuns:

Am patit si eu asa, dupa fiecare comanda ti se trimite pe email un mesaj cu informatiile despre comanda, cand nu mai au produsul cu toate ca ei scriu pe site ca il au trimit ei un mesaj inapoi sau un apel pe telefon, dar iti recomand sa dai reply la mesajul de pe email si sa le reamintesti despre comanda.