| RazvanFlorea1993 a întrebat:

Am doua probleme in Word 2003: cand vreau sa introduc o nota de subsol, numerotarea nu imi apare sus cum ar trebui, ci in continuarea textului.
Cum elimin numerotarea paginilor?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Uite poate te ajuta http://support.office.com/......6cfeb8d85b

Pa.

5 răspunsuri:
| RazvanFlorea1993 explică (pentru sonya):

Nu m-ai ajutat deloc.
Asta am gasit si eu pe google.
Ce raspuns dai tu e doar in word 2007.
Dati raspunsuri fara sa ganditi.

| GhYGhY a răspuns:

Ai incercat la Insert/Page Numbers?

| sonya a răspuns (pentru RazvanFlorea1993):

Ce e atat de greu sa stergi acel nr. de pe pagina? Il stergi ca pe orice alt nr. Daca este in footer, dai dublu click pe footer, stergi nr. paginii si gata.

Daca tot nu te descurci, ia si citeste http://forums.cnet.com/......word-2003/

Pa.

| RazvanFlorea1993 explică (pentru sonya):

Nu imi da voie sa sterg.
Tot asa ramane, ca si cum nu as face nimic.

| sonya a răspuns (pentru RazvanFlorea1993):

Nu dai nici un fel de detaliu. Este sau nu in footer? Este inserat automat sau nu? Pune si o captura de ecran sa vedem. Nu putem sa te ajutam daca nu dai mai multe informatii.