| theodora10 a întrebat:

Am editat recent un video in Filmora 9 si nu am realizat ca pentru a-l salva trebuie sa dau 40 de euro sa nu imi apara watermark pe jumate din ecran... are cineva un cont de imprumut sa pot exporta videoul? Sau idei cum as putea sa scap de wm?laughing (e doar un proiect pentru scoala)

1 răspuns:
| AnaMaria4469 a răspuns:

Caută pe ytb cum sa scoți watermarkul și găsești acolo conturi. Eu așa făceam și mergea laughing ma anunti dacă nu te descurci, și te ajut