| ing3ras a întrebat:

Am facut greseala de a trimite un sms la 1010 (Cosmote), acum ma spameaza aproape zilnic cu mesaje. Stie cineva cum ma pot dezabona, pentru a nu mai primi aceste mesaje?!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la relatii cu clientii si zi-le sa nu iti mai dea. Si eu le-am facut la fel si nu s-au mai atins de mine.Succes! Sper ca te-am ajutat.

| razvirzi a răspuns:

Stai linistit ca eu nu am trimis deloc si primeam cate 3-6 pe zi, nu am facut nimic pur si simplu nu am mai primit.

| Gandhi a răspuns:

1010 n e Cosmote.Ti ai luat mare teapa.Cel mai indicat ar fi sa suni l cosmote 1234 si sa ceri blocarea acelui numar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la cei de la Cosmote, sau la ce reţea eşti tu abonat/ă şi spune-le să remedieze această,, problemă".

| Esperança a răspuns:

Ce chestie...eu nu cred in prostiile astea si de aceea nu am trimis nimic dar tot ma bombardeaza cu mesaje cum ca pierd sansa, ca nr meu e castigator daca trimit etc.hee hee

| ing3ras explică:

Am sunat la relatii cu clienti (1234) insa ma trimit de la o "arie" la alta, nu pot sa intru cu ei pe fir, si justsmile 1010 e numar de cosmote este si la ei pe site happy si a fost si la tv campania

| ing3ras explică:

Tu ai fost un caz fericit laughing)