| godzila007 a întrebat:

Am facut ultimul update la Messenger pe facebook si nu mai porneste, doar mie mi se intampla asta? Daca si voua vi se intampla ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Incearca sa inchizi telefonul si apoi deschide-l. Vezi daca merge.

| Alexandra_Diana_1996 a răspuns:

Nici la mine nu mai merge asa ca eu l-am dezinstalat deoarece are multi virusi
sper ca te-am ajutathappy

| floryn1993 a răspuns:

Ce Bine ca nu i-am facut ulitmul update la facebook Mess.happy Dezinstaleaza app din Google play si instaleaza din nou, o sa revina la o versiune mai veche,