| Kiduuxz a întrebat:

Cum pot avea noua interfata de la Messenger? Am ultimul update, dar nu primesc interfata noua.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Din cate stiu, interfata aia nu a fost deloc placuta de lume asa ca au schimbat-o repede.Eu am avut-o o zi dupa care au schimbat-o.
Singurii care mai au interfata sunt cei care dupa acel update nu a mai facut si noul update (in care interfata a fost scoasa).
La mine s-a facut automat deci... DAAAR ce poti tu sa faci este sa vezi ce prieten de al tau are acea interfata si dupa ce afli cauti pe google
Messenger (numarul versiunii) apk download

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Este sa vezi ce prieten de al tau are acea interfata si dupa ce afli numarul versiunii pe care o are*

1 răspuns: