| Iote a întrebat:

Am folosit Image Compozite Editor pentru creare de panorame. Dintr-o eraoare a pc-ului am pierdut programul. Microsoft nu mai ofera produsul. Ce alt program pot folosi la fel? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Iote explică (pentru danbnz):

Ceva cu Stitch am incercat inainte de ICE. Este o porcarie. Am sa incerc altceva din lista. Multumesc.

| danbnz a răspuns (pentru Iote):

Nu folosesc astfel de programe astfel incat sa-ti pot recomanda unul.
Dar poate gasesti ceva pe site-ul ala sa-ti fie de folos.

| Iote explică:

Nici restul nu sunt utile. Te-ai grabit sa gasesti o lista, fara sa vezi ca unele sunt dezactivate.

| danbnz a răspuns (pentru Iote):

Nu m-am grabit.
Stiam de site-ul asta demult.

Or fi si cateva dezactivate dar asta tine de politica site-ului ce afiseaza si ce nu. Probabil ca unii gasesc si informatiile astea utile din moment ce apar acolo.

Le-ai incercat pe toate de zici ca nu sunt utile?

Daca nu-ti plac alea foloseste Lightroom, dai banu' dar iti faci treaba.

Te-ai grabit sa critici...
Scuze ca am incercat sa te ajut, my bad.
Promit ca nu mai fac.

| NunuNini a răspuns:

Ti-am trimis in privat link-ul cu arhiva de unde poti descarca. Atat 64 cat si 32 biti, pentru ca nu stiu ce ai.

| Iote explică (pentru NunuNini):

Multumesc din suflet! M-ai salvat.
Weekend placut!