| hagi148 a întrebat:

Va rog frumos. Am folosit Delphi 7.As vea fac un software pe windows in care sa-mi creez propriile mele categorii de produse.As vrea sa fac asa am produsul x in care vreau sa il pun intr-o categorie(o sa fie multe categorii) si cand am putine produse sa ma antentioneze ca nu mai am produse sau sa-mi trimita pe e-mail! Si vreau sa fac programul asta sa nu depinda de programul mama si sa fac modificari(sa adaug nr de produse sau sa scad din total)asa ca cine stie de un program din asta ajutator pentru windows care sa salveze pentru windows si sa pot folosi fara ajutorul programulu din care este creat atunci sa-mi scrie pe privat sau aici!

Răspuns Câştigător
| raidxp a răspuns:

Eu lucrez in VB, si se poate face o astfel de aplicatie utilizand o baza de date creata in access

1 răspuns: