| David_Alin_1993 a întrebat:

Am fost cu laptopul la reparat pentru ca nu imi aparea semnal video si mi-a mers bine 1 sapt ventilatia beton, l-am dus iar ca nu se mai aprindea, i-a dfacut un reflow la chipsetul grafic...si acum porneste.dar nu mai porneste ventilatorul..care nu porneste din cauza ca nu este aerisit..ci din alta cauza probabil.Cum sa fac sa pornesc ventilatorul laptopului. fara sa ma duc la service din nou

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Stai linistit, ca peste 1-2 saptamani, crapa iar! Reflow-ul ala e frectie, defectul reapare! Laptopul e compromis, altul nou!

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu prea ai cum sa vezi cauza, fara sa-l desfaci.