| teodorpop a întrebat:

Am in Samsung Galaxy Trend (S7560) si l-am cumparat second-hand. L-am luat si in prima zi mi s-a descarcat bateria si cand il bagam la incarcat nu se incarca desi bateria se incalzea. I-am cumparat o baterie noua si aceea mi s-a descarcat si la fel, nu am mai putut sa-l incarc. Am dus si am schimbat iarasi bateria si acelasi lucru. Dar de data asta nu s-a descarcat si am ajuns cu el acasa doar ca sa constat ca nu se incarca. Ramanea 2%, 1%, 0% si nu mai urca. Doar stagna. Nu inteleg care e problema ca cu o baterie de s3 mini orirginala mergea struna si se si incarca. Plz help acum nu se mai deschide...

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Salut, din cate stiu serviciul asta de amanet. ofera o garantie de 15-30 zile. Daca nu ai depasit termenul asta, fugi!