| dAnIeLcLaUdIu a întrebat:

Am incercat sa fac sa ma conectez prin USB a netul de la pc
si de pe telefon imi zice sa bifez optiunea "se permitealtor utilizatori ai retelei sa se conecteze prin intermediul conexiunii la internet a acestui computer " sau pe engleza " Allow other network users to connect through this computer’s Internet connection" dar eu nu gasesc asta.
Asta ar trebui sa fie gasit in :
>Start-Control >Panel-Network >Connections-click dreapta pe >>conexiune-Properties-advanced
dar eu dupa ce dau pe proprietati nu mai am ala cu advanced
va rog sa ma ajutati
am windows 7

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Chestia asta este pentru a da internet de la telefon la PC prin cablu, nu invers!