| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa fac un screenshot unui story pe Instagram,prima data nu a mers si a disparut overly-ul, am incercat a doua oara si a mers, exista sanse sa se fi distribuit ca am facut screenshot persoanei respective sau altcuiva?

3 răspunsuri:
| Cotop_Stefania_1997 a răspuns:

De obicei pe Instagram nu apare. Sper că am dreptate și cu ultima actualizarelaughing

| MoonDreamers a răspuns:

Încearcă să-ți faci un cont fake, postează o story pe el și du-te și fă screenshot de pe original, dacă nu-ți vine nici o notificare pe contul fake deci totu-i ok rolling on the floor

| Bizon95 a răspuns:

Cauta pe google "screenshot" modelul tau de telefon
fiecare telefon are o combinatie de butoane cu care face screenshot
daca nu gasesti, sau nu merge (trebuie apasate intr-un anumit fel si fiind inclus si butonul de power, se mai inchide telefonul in loc sa faca screenshot) atunci e store plin de aplicatii care fac screenshot