| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea. era virgina. am incercat sa ii introduc penisul fara prezervativ, si nu am reusit, deoarece era f "stramta". nu mi-am dat drumul, deoarece am incercat odata sau de doua ori. am luat o pauza si apoi am incercat, dar de data asta cu prezervativ. am reusit dar nu am apucat sa imi dau drumul, deoarece o durea. exista sanse sa ramana insarcinata, intrucat prima oara am incercat sa ii introduc penisul fara prezervativ, chiar daca nu am reusit acest lucru? multumesc!

Răspuns Câştigător
| smartdjs a răspuns:

Cel mia indicat este sa te protejezi orice contac tb protejat deoarece inainte pe penis exista un lichid libidou care poate sa contina si speram
In cazul tau cred ca nu are cum sa raman insarcinata dar intodeuan protejeazate tu sau ea

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Doamne... nu...

| Claudiu_7827 a răspuns:

Incerci cumva sa ne demonstrezi ca ai facut sex? E cam penibila intrebarea, nu ai pic de demnitate. Spor

| Claudiu_7827 a răspuns:

Stai flexat, nu are cum sa ramana insarcinata. Imi retrag cuvintele spuse adineauri...scuze

| stcalin a răspuns:

Pentru daniela: ce nu? nu are cum sa ramana insarcinata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai introdus penisul nu exista nici o sansa ca iubita ta sa ramana insarcinata!