| Nicolae_Robert_1997 a întrebat:

Am incercat sa intru pe yahoo email și îmi cere să introduc o cheie ce mi-a fost trimisă prin sms, dar eu nu mai acces la acel număr de telefon. Țin să precizez că eu știu parola de email dar nu mă lăsa să o introduc din cauza la cheie... Știe cineva ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Ai pierdut contul, fă-ți altul.

5 răspunsuri:
| IrinaMihaela15 a răspuns:

Încearcă să dai cerere de cheie pentru alt dispozitiv (telefon, pc, tableta etc) pe care esti deja conectat cu contul yahoo

| floringabor a răspuns:

Singura solutie este sa iti treci numarul de telefon pe care il ai ca sa iti recuperezi parola

| Nicolae_Robert_1997 explică (pentru IrinaMihaela15):

Pai nu sunt conectat pe nici un dispozitiv cu acea adresa...

| Nicolae_Robert_1997 explică (pentru floringabor):

Pai nu sunt conectat pe nici un dispozitiv cu acea adresa.

| floringabor a răspuns (pentru Nicolae_Robert_1997):

Intri pe email (https://login.yahoo.com/? src=ym&. partner=none&. lang=ro-RO&. intl=ro&authMechanism=primary&done=https%3A%2F%2Fmail.yahoo.com%2Fd%3F.intl%3Dro%26.lang%3Dro-RO%26.partner%3Dnone%26.src%3Dfp&eid=100&add=1), iti scrii Id-ul, dai click pe "Inainte" si apoi dai click unde scrie "Mi-am uitat parola" Si mai departe faci ce iti cere. Iar cand iti cere numarul de telefon, iti dai numarul de telefon ce il ai pentru a iti trimite parola pe telefon prin SMS. Si introduci ce iti trimite prn SMS