| ruddy a întrebat:

Salut, am o problema cu logarea la email de yahoo.
Am un cont vechi, ii introduc parola, dar din cauza ca nu am mai intrat de mult, imi cere sa raspuns la cela 2 intrebari de securitate (pe care nu le mai stiu). Contul nu-i asociat cu vreun nr de telefon.
Aveti vreo idee cum pot sa intru in cont? Sau vreun email oficial de la cei de la yahoo sa pot discuta cu ei?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Sau vreun email oficial de la cei de la yahoo sa pot discuta"

la sutele de milioane du useri, nu au ei timp de discuții. Fă-ți alt cont - durează 3 minute