| ilie98 a întrebat:

Am instalat astazi windows xp si nu imi merge sunetul ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Instaleza driverul audio! Daca nu mai ai cd-ul placii de baza, intra pe site-ul producatorului sau floseste slimsdriver pentru a face update la toate driverele care ai nevoie.Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/

7 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Instaleaza-ti placa audio!

| Luis9 a răspuns:

Instaleaza-ti driverul de la placa de sunet

| Madalin_8918 a răspuns:

Cauta driverele la placa audio. Daca nu sti cum se numeste placa audio descarca programul "Everest" si o sa gasesti acolo numele ei. Sa ai o zi buna.Pa-pa.

| Sorin122 a răspuns:

Poate fi d la windows sau d la driver.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer//manager//device manager// apoi vezi acolo ca iti apare niste buline galbene cauti denumirea placii audio apoi o descarci de pe net apoi o instalezi si ai sunetbig grin

| alex97114 a răspuns:

Pai in primul rand, la Windows XP trebuie sa-ti instalezi:
1. driverele de sunet
2. ca sa-ti instalezi driverul trebuie sa ai nevoie de placa de sunet, altfel nu merge
3. daca ai toate driverele instalate si placa de sunet la locul ei, atunci uita-te sa ai sunetul dat tare!

| Ferra a răspuns:

Poate ai placa de sunet arsa