| alialexandra94 a întrebat:

Am instalat windows 7 si nu merge sunetul trebuie instalat dar nu stiu cum ma puteti ajuta

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da ne spui si noua ce calculator ai?

| DelphhiN a răspuns:

Cel mai usor cred ca e acest program care iti detecteaza driverele lipsa si le instaleaza
Driverdoc

| DelphhiN a răspuns:

Cel mai usor cred ca e acest program care iti detecteaza driverele lipsa si le instaleaza
Driverdoc
funda?

| K0sti a răspuns (pentru Dumitru_Guriţenco_1998):

De unde stii tu ca are REALTEK? In plus de asta sunt nspe feluri de REALTEK!

| usless a răspuns:

Foarte usor! cand ai cumparat caculatorul vanzatorul ti-a dat un CD cu driver(programe). Baga CD-ul si ai acolo tot ceti trebuie!