| andreyul a întrebat:

Am instalat Counter strike 1.6 si nu imi gaseste servere. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

E simplu ce trebuie sa faci. Descarca de aici http://www.filehost.ro/435215/MasterServers_vdf/ ( MasterServers. vdf ). Dupa ce ai descarcat, deschide folderul in care ai instalat C-S, pe urma intra in folderul "platform", pe urma intra in folderul "config" si inlocuieste MasterServers. vdf care se afla deja acolo, cu cel nou, pe care l-ai descarcat. Acum ar trebui sa mearga si in caz daca tot nu merge ( ma indoiesc ca nu o sa mearga ) cauta iar un alt MasterServers. vdf pe internet si fa cum ti-am spus, OK!

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa gasesti servere trebuie sa ai steam.winking...il instalezi iti cumperi cs laughing sh gata... cea mai buna metoda. fara patch-uriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa gasesti servere trebuie sa ai steam.winking...il instalezi iti cumperi cs laughing sh gata...cea mai buna metoda.fara patch-uri winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Patch v. 23b!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2pls winrarul la patch cere parola care e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate am si eu aceeasi pb ce facem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face la fel omule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema si am steam numi gasesste nici un sv pe steam, sad999999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu am nici eu raspuns la problema asta...am facut tot ce scrie pe siteul asta am incercat ce a spus anonim si am scos si v23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms wa merewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 pls arhiva care o dai u este cu parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms catalin esti tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms catalin esti tare winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We zi-mi si mie te rog parola la rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot nu va mere facetiva cont de steam fara licenta si dupa dati la servers si luati servere de acolo nu toate sunt steam off

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face asa.Nu stiu ce sa ii fac...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu stiu si eu am aceiasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergel si cauta altul mai bun care merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste si u mai jos si o sa vezi ce trebuie sa faciwinking

| Acvila a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asta de cand mi-a dat un ofticat bann...si a trebuit sa reinstalez windowsul ca daca reinstalam cs-ul nu avea nici un efect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@TPU Player esti cel mai tare acu gaseste servere mersi mult pentru ajutor...nu va trebuie nici un pach faceti cum a zis TPU Player sau daca nu va mere cumparati Steam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalin iti multumes ca miai zis cum sa fac sa imi gaseasca servare la cs 1. 6...

| mishu_4386 a răspuns:

Mie mi-a mers master servereu de la TPU player big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cum zic eu o sati mearga!
descarca de pe google.ro ServerBrowser. vdf, dupa ce l-ai descarcat intri in folderul unde ai instalat counterul /platform/config si il bagi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa catalin, ce dracu ma, da eroare la arhiva aia, si mai are si 1kbstraight face de unde sa mearga straight face

| FreakyFred a răspuns:

Uite mie mi-a mers dupa ce am luat server browser. vdf de pe http://www.plunder.com/CS-1-6-Fav-download-f387b9813d.htm
dupa aia il inlocuiesti pe vechiu. vdf in cs 1. 6/platform/config cu asta pe care il downloadezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are parola patch ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde bag masterservers in platform/servers?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trebuie sa iti iei dp net alta platforma da gasesti greu ca nici eu n-am gasit pana akomcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net www.servarecs1.6.ro sau com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

And