| IuliaMihaella a întrebat:

Verisorul ma tot intreaba cum se sterge o harta din counter strike si nu stiu cum. El are counter strike 1.6. Spuneti-mi cum sa o sterg ca tot gaseste servere care arata ca nu este buna harta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 0Denis0 a răspuns:

Sti cum sa o stergi? Cauti in counter strike 1.6 ala a lui fisieru maps si cauti numele harti care vrea sa o stearga.

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Intri in folderul jocului. De acolo cauti cstrike/maps/ unde gasesti toate hartile din joc. Cauti harta si stergi