| Kyuubi14 a întrebat:

Am instalat recent windows 10 si nu am driver-ul de wireless, pot sa folosesc doar prin conexiune directa am incercat cu tot felul de drivere si tot nu reusesc...ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza Driver Booster si o sa iti descarce toate driverele printre care si cel de wi-fi
http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

| BostanDaniel1974 a răspuns:

SlimDrivers iti cauta toate draiverele care iti lipsesc

Cel mai bine e sa cauti pe site-ul support al laptopului. Cauti marca laptopului tau si adaugi /support.com. Daca nu, cauta si pe Google. Cel mai folosit driver de Wireless este Broadcom, cred. Exista o sansa foarte mare sa se potriveasca si la tine. Pe toate laptopurile am avut acest drive.