| KoJo07 a întrebat:

Am intrat pe yahoo mail, iar in josul paginii imi aparea o notificare, dar nu puteam sa vad continutul ei. Dupa ce am inchis pagina si am redeschis-o nu a mai aparut. Ce putea sa fie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele notificări sunt reclame sponsorizate de Yahoo. De obicei sunt oferte la anumite servicii online pentru utilizatorii Yahoo Mail, care dispar după o anumită perioadă.

| KoJo07 explică (pentru anonim_4396):

Nu parea ca o reclama, era pusa cam pe mijlocul paginii in jos, semana mai mult cu notificare, de aia am si intrebat.